Oblastní halový přebor mladšího žactva se hrál v lednovém termínu (6-8.1). Kluci měli svůj turnaj na dvorcích plzeňské Slavie a děvčata odehrála zápasy v chebské hale místního TK.

Chlapecký přebor vyhrál Řehoř z domácího klubu, když ve finále zdolal Krále z SK Tennis Mýto. V semifinále jim sekundovali domácí bratři Skácelové, kteří byli také úspěšní ve čtyřhře a turnaj dvojic vyhráli. https://www.cztenis.cz/turnaj/706880/sezona/Z2324/vysledky

Oblastní přebornicí v hale mezi mladšími žačkami se stala Cajthamlová ze TK Slavia Plzeň, když ve finále zdolala Brandtovou z Lokomotivy Plzeň. Bronzové medaile braly Sovová a Luhanová. Čtyřhru ovládly Kristková a Brandtová. https://www.cztenis.cz/turnaj/806880/sezona/Z2324/vysledky