Muži se sešli ke svému přeboru na halových dvorcích Funtomu Dobřany a ženy v Plzni v hale Škodovky. Vše se odehrálo v listopadových dnech 17-19.11. 2023.

Mezi muži těsné celkové vítězství vybojoval Brill z Mariánských Lázní nad Pazderou ze Slavie Plzeň. V semifinále nakonec bronzové medaile dostali Kozler a Janoušek. Když Kozler s Pazderou si spravili chuť a vyhráli turnaj čtyřher. https://www.cztenis.cz/turnaj/106880/sezona/Z2324/vysledky

Mezi ženami suverénně vládla Mihoková z TCG Karlovy Vary, když ve finále přehrála Veselou z Lokomotivy Plzeň. V semifinále ukončily svoji účast Tofi a Kaslová. Ve čtyřhře byly nejúspěšnější Čákorová s Drudíkovou. https://www.cztenis.cz/turnaj/206880/sezona/Z2324/vysledky