Halové přebory dorostu probíhaly mezi desátým a dvanáctým únorem. Muži se utkali v Plzni v hale Škodovky a ženy v Dobřanech v hale místního Funtomu.

Mezi muži byl nejúspěšnější Pošvář ze Slavie Plzeň, druhým nejúspěšnějším byl Novotný z TCG Karlovy Vary. Na třetí místo dosáhli Kupka a Kotrba. Ve čtyřhře zvítězili Pošvář a Kupka. https://www.cztenis.cz/turnaj/306880/sezona/Z2324/vysledky

V Dobřanské hale si celkové vítězství vydobyla slávistická Marešová, když ve finále porazila Veselou z Lokomotivy Plzeň. Do semifinálových bojů pak zasáhly Kaslová a Karšňáková. Ve čtyřhře zlaté medaile oslavila opět Marešová dohromady se svou oddílovou kolegyní Karšňákovou. https://www.cztenis.cz/turnaj/406880/sezona/Z2324/vysledky